Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-15-18 - Rack öppen ram - svart pulverlack - 15U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-15-18
EAN
0656747202704
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | 16 gauge stål, 11 gauge stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 15U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 45.7 cm |
| Höjd | 69.1 cm |
| Innermått | 45.7 cm x 66.7 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Lågprofil, 10-32 tapped hole |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, LEED, UL 1678, GREENGUARD Indoor Air Quality |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|