Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-15-23 - Rack öppen ram - 4 stolpar - svart - 15U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-15-23
EAN
0656747268458
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 4 stolpar |
| Produktmaterial | Stål, 16 gauge stål, 11 gauge stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 15U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 58.4 cm |
| Höjd | 69.1 cm |
| Innermått | 58.4 cm x 66.7 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Svetsad, lågprofil, 10-32-gänga |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|