Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-16-23 - Monteringsram för stativ - svart - 16U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-16-23
EAN
0656747268465
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsram för stativ |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 16U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 58.4 cm |
| Höjd | 73.5 cm |
| Innermått | 58.4 cm x 71.1 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Lågprofil |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|