Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-8-16 - Rack öppen ram - svart - 8U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-8-16
EAN
0656747112607
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 40.6 cm |
| Höjd | 37.9 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Svetsad, lågprofil, horisontell orientering |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|