Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-9-18 - Rack öppen ram - svart - 9U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-9-18
EAN
0656747112638
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 9U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 45.7 cm |
| Höjd | 42.4 cm |
| Innermått | 45.7 cm x 40 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Lågprofil |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|