Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR - Rack - svart - 8U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-8-18
EAN
0656747112614
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | 16 gauge stål, 11 gauge stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 45.7 cm |
| Höjd | 37.9 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Montering erfordras | Ja |
| Egenskaper | Svetsad, 10 / 32 thread |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD, UL 1678 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|