Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic Cable Chase 5CC43-26 - Kabelskåp - svart pulverlack - 43U - 26"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
5CC43-26
EAN
0656747051296
| Allmänt |
| Produkttyp | Kabelskåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 26" |
| Höjd (U-format) | 43U |
| Bredd | 8.25 cm |
| Djup | 66 cm |
| Höjd | 200.7 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|