Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic D2 - Racklåda - svart - 2U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
D2
EAN
0656747004391
| Allmänt |
| Produkttyp | Racklåda |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 40.3 cm |
| Djup | 36.8 cm |
| Höjd | 8.9 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL, cUL |
|