Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic D3LK - Racklåda - anodized, borstad svart - 3U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
D3LK
EAN
0656747004483
| Allmänt |
| Produkttyp | Racklåda |
| Produktmaterial | Aluminium, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Höjd | 13.3 cm |
| Färg | Anodized, borstad svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås |
| Standarder som följs | UL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|