Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic D4 - Racklåda - svart - 4U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
D4
EAN
0656747004490
| Allmänt |
| Produkttyp | Racklåda |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 4U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 38.7 cm |
| Höjd | 17.8 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Standarder som följs | UL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|