Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR 24-26PD - Skåp - väggmontering - svart - 24U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-24-26PD
EAN
0656747059025
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 24U |
| Djup | 66.8 cm |
| Höjd | 125 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 136 kg |
| Egenskaper | Plexiglasdörr, Tool-Free Quick-Mount |
| Standarder som följs | UL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|