Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR RR8 - Sats med stativskenor - 8U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-RR8
EAN
0656747059056
| Allmänt |
| Produkttyp | Sats med stativskenor |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 rackskenor |
| Höjd (U-format) | 8U |
| Bredd | 2.29 cm |
| Djup | 3.3 cm |
| Höjd | 35.56 cm |
| Diverse |
| Egenskaper | 10-32-gänga |
|