Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic EB 1/3 - Täckpanel - svart pulverlack - 0.33U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
EB1/3
EAN
0656747147715
| Allmänt |
| Produkttyp | Täckpanel |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 0.33U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 1.32 cm |
| Höjd | 1.48 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Flänsad |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|