Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic EB 1 - Täckpanel - svart pulverlack - 1U - 19" (paket om 12)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
EB1-CP12
EAN
0656747033230
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 12 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Täckpanel |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|