Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic EB 3 - Täckpanel - svart pulverlack - 3U - 19" (paket om 6)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
EB3-CP6
EAN
0656747033254
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 6 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Täckpanel |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Höjd | 13.3 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|