Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic EB 5 - Täckpanel - svart pulverlack - 5U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
EB5
EAN
0656747006012
| Allmänt |
| Produkttyp | Täckpanel |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 5U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Höjd | 22.2 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|