Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic EB1/2 - Täckpanel - svart - 0.5U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
EB1/2
EAN
0656747147708
| Allmänt |
| Produkttyp | Täckpanel |
| Produktmaterial | 16 gauge stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 0.5U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 1.32 cm |
| Höjd | 2.22 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Flänsad |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|