Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic ERK 1820 - Rack - 18U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
ERK-1820
EAN
0656747006142
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 18U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 90.5 cm |
| Diverse |
| Viktgräns | 1134 kg |
| Standarder som följs | UL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|