Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic ERK 2728 - Rack skåp - golvstående - svart - 27U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
ERK-2728
EAN
0656747213571
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Placering/montering | Golvstående |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Fasta sidopaneler, rackskenor, bakdörr |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 27U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 71.1 cm |
| Höjd | 130.5 cm |
| Innermått | 67.2 cm x 120.3 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Texturerad pudermålning |
| Diverse |
| Viktgräns | 1134 kg |
| Egenskaper | Ventilerad bottenpanel, ventilerad toppanel, svetsad, termisk hantering, fasta sidopaneler |
|