Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic ERK 3528 - Rack skåp - svart med struktur - 35U - 22"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
ERK-3528
EAN
0656747213595
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 22" |
| Höjd (U-format) | 35U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 71.1 cm |
| Höjd | 166 cm |
| Färg | Svart med struktur |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 1134 kg |
| Egenskaper | Ogenomskinlig dörr, fasta sidopaneler |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|