Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic ERK 4428 - Rack skåp - svart - 44U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
ERK-4428
EAN
0656747213632
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Rackskenor, bakdörr |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 44U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 71.1 cm |
| Höjd | 206 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Texturerad pudermålning |
| Diverse |
| Viktgräns | 1134 kg |
| Egenskaper | Svetsad, justerbara skenor, 10-32-gänga |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|