Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic ERK - Rackunderrede med hjul - svart pulverlack - för P/N: ERK-1820, ERK-2120, ERK-2720, ERK-3520, ERK-4020, ERK-4420
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CBS-ERK-20R
EAN
0656747067129
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackunderrede med hjul |
| Produktmaterial | Stål |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 317.5 kg |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: ERK-1820, ERK-2120, ERK-2720, ERK-3520, ERK-4020, ERK-4420 |
|