Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic EWR 12-22 - Skåp - väggmontering - svart - 12U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
EWR-12-22
EAN
0656747057199
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 59.4 cm |
| Djup | 55.9 cm |
| Höjd | 71.1 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 68 kg |
| Standarder som följs | cUL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|