Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic EWR 16-17 - Skåp - väggmontering - svart pulverlackad med struktur - 16U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
EWR-16-17
EAN
0656747057212
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 16U |
| Bredd | 59.4 cm |
| Djup | 43.9 cm |
| Höjd | 88.9 cm |
| Färg | Svart pulverlackad med struktur |
| Diverse |
| Viktgräns | 68 kg |
| Standarder som följs | cUL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|