Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic Essex RCS Series RCS-4224 INTERNATIONAL VERSION - Rack skåp - grå-metallic - 42U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
IRCS-4224
EAN
0656747203510
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 42U |
| Djup | 61 cm |
| Höjd | 205 cm |
| Färg | Grå-metallic |
| Diverse |
| Viktgräns | 544 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | Framdörr i glas |
| Standarder som följs | UL, RoHS, GREENGUARD, LEED |
|