Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic Forward FWD-EB3 - Rackpanel - flanged, blank, steel - svart - 3U - 19" (paket om 3 pieces)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
EB3
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 3 pieces |
| Produkttyp | Rackpanel - flanged, blank, steel |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 1.32 cm |
| Höjd | 13.34 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 8.62 kg |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | 2 installationspunkter |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
|