Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic Forward FWD-VT3 - Rack front panel mount (vented) - svart - 3U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
FWD-VT3
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack front panel mount (vented) |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 48.26 cm |
| Höjd | 13.34 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Flänsad, verktygslös, vented (74%) |
| Standarder som följs | RoHS |
|