Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic HBL Series HBL5 - Rackblankningspanel - svart - 5U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
HBL5
EAN
0656747008047
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackblankningspanel |
| Produktmaterial | 11 gauge aluminum |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 5U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 0.2 cm |
| Höjd | 22.2 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Eloxiderad, brushed aluminum |
|