Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Hylla för rack - 15.5" deep, vented - svart - 4U (paket om 4 delar)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
U4V-4
EAN
0656747188121
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 4 delar |
| Produkttyp | Hylla för rack - 15.5" deep, vented |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 3 rear brackets |
| Höjd (U-format) | 4U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 40.3 cm |
| Höjd | 17.8 cm |
| Maxlast | 38.6 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 4.2 kg |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Ventilerad, 2 mounting points |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
|