Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Hylla för rack - svart - 3U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
RC-3
EAN
0656747013775
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 39.4 cm |
| Höjd | 13.3 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
|