Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Hylla för rack - svart pulverlack - 2U (paket om 4)
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
U2V-4
EAN
0656747188107
| Allmänt |
| Förpackad kvantitet | 4 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 2U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 39 cm |
| Höjd | 8.9 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 23 kg |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|