Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic LACE-13-OP - Ställs lacer strip - svart - 13U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
LACE-13-OP
EAN
0656747100253
| Allmänt |
| Produkttyp | Ställs lacer strip |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 13U |
| Bredd | 8.26 cm |
| Djup | 0.32 cm |
| Höjd | 57.8 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Vertikal orientering |
|