Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic LF - Nivelleringsfötter
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
LF
EAN
0656747009488
| Allmänt |
| Produkttyp | Nivelleringsfötter |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 4 x utjämningsfötter |
| Bredd | 2.5 cm |
| Djup | 2.5 cm |
| Höjd | 4.2 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 100 g |
| Diverse |
| TAA-kompatibel | Ja |
|