Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic LT Series - Racklampa - 12 V
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
LT-CABUTL-SINGLE
EAN
0656747275128
| Allmänt |
| Produkttyp | Racklampa |
| Spänning som krävs | 12 V |
| Förpackningens innehåll | Nätaggregat, 4 power adapters |
| Bredd | 54.6 cm |
| Djup | 4.4 cm |
| Höjd | 4.4 cm |
| Utökade dimensioner | Kabel - 1.5 m |
| Diverse |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Egenskaper | LED-lampa |
| Standarder som följs | FCC, Directive 2011/65/EU, ASCE |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|