Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic LVFD-27 - Rackdörr - fram - svart - 27U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
LVFD-27
EAN
0656747098468
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Fram |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 27U |
| Bredd | 50.89 cm |
| Djup | 3.52 cm |
| Höjd | 122.23 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås, ventilerad |
|