Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic MFR Series MFR-1627GE - Rack skåp - grynig ebenholtzask - 16U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
MFR-1627GE
EAN
0656747193415
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Plexiglas, stål, melamin |
| Förpackningens innehåll | 8 monteringsskruvar, 2 rackskenor, bakre panel |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 16U |
| Bredd | 57.5 cm |
| Djup | 69.5 cm |
| Höjd | 86.2 cm |
| Innermått | 49.8 cm x 58.9 cm x 71.5 cm |
| Färg | Grynig ebenholtzask |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Antal hjul | 4 |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, kabelkrans, ventilerad toppanel, 3 tums låsande hjul, justerbara skenor, ytterdörr av plexiglas, bakre kabelingång, fläktutskärning |
| Standarder som följs | UL, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 7 år |
|