Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic MFR Series Mobile Furniture Rack MFR-1227GE - Rack skåp - grynig ebenholtzask - 12U - 23"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
MFR-1227GE
EAN
0656747193385
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Plexiglas, melamin |
| Stativstorlek | 23" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 57.5 cm |
| Djup | 69.5 cm |
| Höjd | 68.5 cm |
| Innermått | 49.8 cm x 58.9 cm x 53.7 cm |
| Färg | Grynig ebenholtzask |
| Diverse |
| Viktgräns | 250 kg |
| Antal hjul | 4 |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr, kabelkrans, ventilerad bottenpanel, ventilerad toppanel, 3 tums låsande hjul, justerbara skenor, bakåtgående åtkomstdörr, ytterdörr av plexiglas |
| Standarder som följs | UL, ISO 9001, ISO 14001, GREENGUARD |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 7 år |
|