Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic OCAP-3 - Hylla för rack - svart - 3U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
OCAP-3
EAN
0656747079122
| Allmänt |
| Produkttyp | Hylla för rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 3U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 35.6 cm |
| Höjd | 13.3 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 11 kg |
| Egenskaper | Ventilerad |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|