Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PBL1-ID - Täckpanel - svart pulverlack - 1U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PBL1-ID
EAN
0656747136030
| Allmänt |
| Produkttyp | Täckpanel |
| Produktmaterial | Aluminium |
| Höjd (U-format) | 1U |
| Bredd | 48.3 cm |
| Djup | 1.32 cm |
| Höjd | 4.45 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Flänsad, with identification strip |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|