Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PFD 19A - Rackdörr - fram - svart - 19U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PFD-19A
EAN
0656747142321
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Fram |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 19U |
| Bredd | 55.88 cm |
| Djup | 7.36 cm |
| Höjd | 91.39 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Låsbar, välvd |
|