Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PFD 41A - Rackdörr - fram - svart pulverlackad med struktur - 41U - 22"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PFD-41A
EAN
0656747138485
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Fram |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 22" |
| Höjd (U-format) | 41U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 7.36 cm |
| Höjd | 189 cm |
| Färg | Svart pulverlackad med struktur |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås, välvd |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|