Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PFD 45A - Rackdörr - fram - svart - 45U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PFD-45A
EAN
0656747071454
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Fram |
| Produktmaterial | Plexiglas |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 45U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 7 cm |
| Höjd | 208 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Låsbar, välvd |
|