Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PFD PFD-25A - Rackdörr - fram - svart - 25U
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PFD-25A
EAN
0656747138508
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Fram |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 25U |
| Bredd | 55.9 cm |
| Djup | 7.36 cm |
| Höjd | 118 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås, vänster/högergångjärnsdörr, välvd |
|