Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PTRK 1426 - Rack - svart - 14U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PTRK-1426
EAN
0656747071409
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 14U |
| Djup | 66 cm |
| Höjd | 72.7 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 226.8 kg |
| Egenskaper | Hjul, låsbar främre dörr, låsbar bakre dörr |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
|