Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PTRK 2126MDK - Rack - svart, grafit - 21U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PTRK-2126MDK
EAN
0656747071447
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Plexiglas, trä, stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 21U |
| Bredd | 63.3 cm |
| Djup | 70.9 cm |
| Höjd | 119 cm |
| Färg | Svart, grafit |
| Diverse |
| Viktgräns | 227 kg |
| Egenskaper | Hjul, låsbar främre dörr, låsbar bakre dörr, plexiglasdörr |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|