Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PTRK 2726 - Rack - svart pulverlack - 27U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PTRK-2726
EAN
0656747071423
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 27U |
| Djup | 66 cm |
| Höjd | 143.5 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 226.8 kg |
| Egenskaper | Hjul, låsbar främre dörr, låsbar bakre dörr |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
|