Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PTRK Series 14RU Portable Rolling Rack - 23.9in Depth - Rack - svart - 14U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PTRK-14MDK
EAN
0656747051913
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 14U |
| Bredd | 57.5 cm |
| Djup | 60.7 cm |
| Höjd | 88.3 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Stativstorlek | 19" |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Rackmonteringssats | Inkluderat |
| Viktgräns | 226.8 kg |
| Egenskaper | Hjul |
|