Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic PTRK Series 21RU Portable Rolling Rack - 24in Depth - Rack - svart - 21U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
PTRK-21
EAN
0656747013591
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 21U |
| Bredd | 57.5 cm |
| Djup | 60.7 cm |
| Höjd | 116.8 cm |
| Vikt | 59.5 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 226.8 kg |
| Egenskaper | Hjul, låsbar främre dörr, låsbar bakre dörr |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
|