Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic RAP Series RK-RAP12 - Rack rear access panel - bak - svart - 12U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
RK-RAP12
EAN
0656747099694
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack rear access panel |
| Plats | Bak |
| Produktmaterial | Trä |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 48.6 cm |
| Djup | 3.05 cm |
| Höjd | 53.3 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Laminat |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås, låsbar, ventilerad toppanel, cable management panel |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|