Hem : Produkter : Nätverk : Serverskåp & tillbehör : Middle Atlantic
Middle Atlantic RCS 1824 - Rack skåp - grå-metallic - 18U - 19"
Information
Beställningsvara
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
IRCS-1824
EAN
0656747203497
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Skåp |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Sidopaneler, 3 rackhyllor, framdörr i glas, främre rackskena, bakre rackskena, hjul, 3 tomma paneler |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 18U |
| Bredd | 59.2 cm |
| Djup | 61 cm |
| Höjd | 98.1 cm |
| Färg | Grå-metallic |
| Diverse |
| Viktgräns | 227 kg |
| Egenskaper | Låsbar sidopanel, låsbar bakre panel, svetsad, justerbara skenor, borttagbara sidopaneler, framdörr i glas |
|